Anglicky za 3 měsíce – kurz

ONLINE KURZ

(Hodnocení: 44)

Na kurzu se naučíte principy celé anglické gramatiky. Běžně složité poučky z knih pochopíte díky jednoduchým pravidlům - ukážeme vám je. Přihlášením se na kurz vyměníte roky biflování za 3 měsíce učení. S výsledky, které vás nadchnou:

 • během jednoho měsíce pochopíte všech 12 anglických časů
 • další měsíc prohloubíte schopnost v porozumění a konverzaci
 • lektor individuálně přizpůsobí tempo učení vašim potřebám
 • pro vaši jistotu vám dáváme 30 denní garanci vrácení peněz
Zrušit výběr

Je pro mě kurz vhodný?

Zkuste v mžiku přeložit větu: „Kdybych to býval věděl, tak tam dnes nejdu”. Pokud vám překlad trvá déle než 10 sekund, nebo si nejste jistí výsledkem. S námi dosáhnete výrazného zlepšení v jazyce. Jako pokročilý i jako začínající student.

V případě, že s angličtinou teprve začínáte. Rozumíte těmto slovům? I am here, You are at home. Pokud ano, tohle je dostatečný základ pro absolvování kurzu Anglicky za 3 měsíce.

Nebo naopak, angličtinu se učíte už pár let, ale pořád bez výsledku. V gramatice máte zmatek a v konverzaci ztrácíte půdu pod nohama. S námi se zlepšíte tak, že budete B2 a vyšším úrovním šlapat na paty.

 

Je kurz vhodný

Jaké výsledky můžete očekávat po kurzu?

1. měsíc

Dokážete přeložit:

Kdy se vrátíš?

Jak dlouho jsi tady?

Nevěděl jsem, kdo to udělal.

Až příjdu domů, tak ti pomůžu.

Nikdo mi neřekl, co to je.

Když jsem spal, někdo mi sebral polštář.

Až do včerejška jsem to nikdy neviděl.

2. měsíc

Dokážete přeložit:

Říká se to, ale není to pravda.

Mluví se tady česky nebo anglicky?

Řekni mi, co se stalo a já ti řeknu, jestli ti můžu pomoct.

Zavolal bych ti, ale nejde to.

Alespoň jsi mohl něco říct.

Mohl by ses prosím zeptat, co to je?

Měl ses mě zeptat, vysvětlil bych ti to.

3. měsíc

DOKÁŽETE PŘELOŽIT:

Kdyby ses mě včera zeptal, mohl jsem ti nějak pomoct.

Myslel jsem si, že kdybys to věděl, něco bys řekl.

Nikdy jsem nemusel nic takového nikomu říct.

Kdyby se včera neopil, nebolela by ho teď hlava.

Nikdo ti neřekl, že to máš podepsat.

Potřebuji, abys to nikomu neříkal.

S kurzem Anglicky za 3 měsíce získáte:

 • 24 intenzivních lekcí s lektorem
 • přístup do unikátní aplikace Langino na půl roku
 • členství ve skupině lingvistů a účastníků Anglicky za 3 měsíce
 • podporu lektora – vždy na emailu nebo chatu
 • certifikát o dosažené úrovni vzdělání
 • 30 dní garance vrácení peněz
 • 3000+ nejfrekventovanějších slovíček k výuce
 • aplikaci pro analýzu anglického textu
winner

Jak kurz probíhá?

Spojili jsme praktičnost online výuky s reálnou přítomností lektora

 • kurz probíhá v reálném čase s lektorem, díky online prostředí je výuka velmi mobilní
 • lekce probíhají v praktických malých skupinách s max. počtem 10 studentů
 • učíte se aktivním mluvením, posloucháním a interakcí mezi vámi a lektorem
 • nepotřebujete nikam dojíždět, stačí se odkudkoliv připojit do virtuálního prostředí
 • dáme vám přístup do unikátní aplikace pro účinnou přípravu mezi lekcemi
 • pravidelný kontakt s lektorem 1,5 hodiny 2x týdně vám pomůže vybudovat návyk k učení

Osnova kurzu

1. týden

Prosté časy, oznamovací věty, tvoření otázek a záporu

Vysvětlení a procvičení základních prostých časů v anglickém jazyce, principy tvoření otázek a základy anglického slovosledu.

 

2. týden

Sloveso BE, Průběhové časy

Vysvětlení a procvičení přítomného, minulého a budoucího času průběhového a základy časové souslednosti v anglickém jazyce.

3. týden

Perfektní prosté časy, členy podstatných jmen

Vysvětlení a procvičení základů popisu kauzality a jejích principů v anglickém jazyce, přítomný, minulý a budoucí perfekt prostý.

4. týden

Perfektní průběhové časy

Vysvětlení a procvičení pokročilejších struktur perfektních časů v anglickém jazyce, průběhové perfekty a jejich použití v komplexních větných strukturách.

 

5. týden

Trpný rod, výslovnost C a G

Vysvětlení a procvičení trpných rodů ve všech anglický časech, vysvětlení jeho specifik v anglickém jazyce. Dále jsou zde vysvětlovány základy anglické fonetiky.

6. týden

Shrnutí a opakování časů

Opakování anglických časů a jejich použití při vyprávění. Kontext jednoduchých větných celků a správné určení času a větné struktury.

 

7. týden

Podmiňovací způsob a způsobová slovesa, předložky

Základy slovesných způsobů v angličtině jsou zde probírány v kontextu oznamovacího způsobu, dále jsou zde procvičována způsobová slovesa a jejich specifika oproti ostatním slovesům.

 

8. týden

Minulý podmiňovací způsob

Vysvětlení a procvičení pokročilejších verzí podmiňovacího způsobu a úvod do podmínkových vět.

 

9. týden

Nepřímá řeč a časová souslednost

Vysvětlení a procvičení základních i pokročilejších struktur souvětí časové souslednosti a procvičování v kontextu nepřímé řeči v anglickém jazyce.

10. týden

Infinitivy

Úvod do zkracování vět v angličtině, vysvětlení a procvičení přítomného a perfektního infinitivu a jeho propojení s průběhovými časy a trpným rodem.

11. týden

Gerundia

Pokročilejší spojování sloves v anglickém jazyce, přechodník přítomný i perfektní a jeho propojení s trpným rodem.

12. týden

Opakování a shrnutí

Procvičování všech probraných gramatických struktur a opakování veškeré probrané anglické slovní zásoby.

Garance kvality!

Váš dobrý pocit, ze správného rozhodnutí je pro nás stejně důležitý, jako vaše spokojenost. Proto vám garantujeme vrácení peněz, pokud nebudete s kurzem spokojení.

Garance 30 dní

44 recenzí pro Anglicky za 3 měsíce - kurz

 1. Jitka Škorvagová

  Do kurzu A3M jsem se přihlásila proto, že jsem cítila potřebu na svém vlastním učení jazyků jako učitelka a lektorka něco změnit a Filipův přístup k jazykům a jejich výuce mi připadal velmi zajímavý. Měla jsem pocit, že na jazyky nelze pohlížet nějakým zásadním způsobem jinak, než jak na ně bylo pohlíženo mými učiteli na vysoké škole, a mnoha dalšími lektory a lidmi zkušenými v oblasti studia a výuky jazyků, se kterými jsem se dosud setkala. Filipův pohled na cizí jazyk se od všech těchto liší tím, že k němu přistupuje jako k něčemu, co je silně provázané logikou a je tedy možné i logicky vysvětlit. Jazyk pojímá jako stavebnici, kde každý jeden díl má své zdůvodnitelné místo – je schopný studentům vysvětlit, proč zaujímá daný díl právě toto místo, a jak se tam dostal. Jazyk tím studentům velice přibližuje, zjednodušuje a jaksi ho „zlidšťuje“.

  Kurz mi pomohl začít se dívat na mnoho věcí týkajících se jazyka jinak, a bylo pro mě skutečně příjemné sledovat, jak do sebe s každou další hodinou studentům jednotlivé souvislosti zapadají, vytváří postupně takové věty, které většina studentů vytvoří až po několika letech studia, ale především ztrácí z cizího jazyka obavy a přijímají ho za svůj.

 2. Miloš Kubelka

  Chtěl bych touto cestou ještě jednou Filipovi poděkovat za tento kurz… Za jeho velmi neotřelý, naprosto fundovaný přístup k vedení kurzu, vysvětlování tajů AJ, humor, zvukové i herecké “vložky” a hlavně na srozumitelnost základní struktury gramatiky. Pro mně je to výborný základ, na kterém chci určitě stavět dál… Považuji to opravdu za můj základ, ze kterého mohu čerpat bez toho, abych moc a moc tápal. Moc dobře si uvědomuji, že je to pouze první krok ( i když možná nejdůležitější), po kterém mohu pokračovat dál… A já pokračovat určitě chci – v nějakém formátu, o kterém Filip mluvil.

  Tak trošku se stydím, že jsem v Langinu nepracoval daleko více – je velmi dobře zpracované a má opravdu hodně možností, jak se zdokonalit. Ale teprve nyní se mně v hlavě ten první kruh trochu uzavřel a doufám ,že budu pilnější a využiji ho více… – viz např. kartičky, poslech psaní, nepravidelná slovesa, také např. analýza textu – to je tedy velmi zajímavé.

  Den má 24 hodin – jak ho využijeme je na nás… A využít ho AJ nevypadá špatně!!!

 3. Lucie Svobodová

  Angličtina s Filipem je přesně to, co jsem hledala a po letech hledání i našla – srozumitelné, chytlavé, přínosné a navíc velmi zábavné hodiny, které dávají smysl a pomohly mi se (po letech vracení se stále na začátek) konečně posunout. Filipův přístup je naprosto odlišný od čehokoli, čím jsem zatím prošla (a nebylo toho vůbec málo😊) a osobně ho považuji za mimořádný. Způsob výuky a vysvětlení gramatických jevů v sobě zahrnuje nečekaně jednoduchou logiku, očekávanou strukturu a současně i hravost. To celé pak doplňuje užitečné propojení on-line výuky s šikovnou procvičovací aplikací langino.com.

 4. Aneta Bernatská

  Mé několikaleté pokusy naučit se anglicky skončily vždy fiaskem. Kurz A3M jsem dostala jako dárek a mé obavy a nedůvěra v sebe sama byly silné, ale zvědavost silnější. Začínala jsem s čistou nulou, nevěděla jsem, co je DO. Jediné, co jsem věděla, že angličtina má 12 časů, což znělo ještě děsivěji. Po 3 měsících kurzu jsem ze svého seznamu škrtla další věc, na kterou jsem rezignovala. Angličtina v mém životě má a bude mít své místo. Lektor Filip Slunský je profesionální a velmi lidský. Jeho způsob vysvětlování pravidel je pro mě srozumitelný a zapamatovatelný. Kurz A3M byl ten nejlepší dárek, jaký jsem mohla dostat.

 5. Michaela Caithamelová

  Nejdříve jsem váhala, zda se mi vyplatí investovat peníze do kurzu, který trvá tři měsíce. Přemýšlela jsem nad tím, jestli si nezaplatit kurz, kam bych třeba rok, dva docházela. Také jsem měla obavy z toho, jak bude online kurz probíhat a zda se nebudu před ostatními účastníky kurzu stydět. Nyní mám za sebou více jak dva měsíce kurzu a ničeho nelituju. Ba dokonce si troufnu tvrdit, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsem za poslední roky udělala. Na každou hodinu se vyloženě těším. Filip je přátelský člověk, kterému nechybí smysl pro humor a lidské chování. Člověk se nestydí na cokoliv zeptat a když se spletete, vůbec z toho nemusíte mít výčitky. Další skvělou věcí, která mě nadchla, je způsob Filipova výkladu. Opravdu to není žádné biflování. Já za celý svůj život konečně pochopila souvislosti, které mi nikdo předtím nevysvětlit. Filip na to jde zcela logicky a v historických souvislostech. Vysvětlí vám, jak např. daný výraz vznikl a hned vám to vše začne zapadat do sebe… Navíc dávám velké plus za domácí úkoly, které vás udržují v neustálé kondici. Zkrátka nemám co vytknout. Díky.

 6. Jan Müller

  Za sebe musím říci, že kurz mi dal mnohé. Angličtinou již několik let aktivně hovořím na denní bázi, ale s čím jsem ještě zápasil byla gramatika. Takové to, že víte, že je to správně co říkáte, ale nevíte proč. Tento kurz mi s tímto problémem pomohl a díky jednoduchosti výkladu gramatiky jsem pochytil “ta ona” důležitá pravidla, díky kterým se nyní už dokážu jednoduše zorientovat v tom, co Anglicky hovořím. V tomto případě jedno velké díky lektorovi Filipovi. Angličtinu má opravdu zmáklou jako málokdo. A bylo vidět, že mu opravdu záleží na tom, aby jste problematiku pochopili. Ne si ji jenom zapamatovali, což vnímám jako obrovské pozitivum.
  V minulosti jsem prošel anglickou jazykovkou i několika dalšími kurzy, ale tento byl výjimečný v tom, že kladl důraz na extrémní jednoduchost výkladu, aby tomu byl schopen porozumět každý. Říká se, že v jednoduchosti je síla a pro výuku gramatiky cizího jazyka bych přidal, že dvojnásob. Alespoň tak to vnímám, poněvadž jsem se vždy v těch pololatinsko-anglických názvech gramatických kapitol ztrácel. Filip tyto kapitoly dokázal přeložit do srozumitelného tvaru, který u přítomných vyvolával reakci aha efektu. A ještě jsme se u toho pořádně nasmáli. Sečteno podtrhnuto – skvělý zážitek. Kurz mohu jen doporučit!

 7. David Pokorný

  Když jsem přemýšlel nad tím jak charakterizovat tento kurz napadlo mě spojení dvou slov to efektivita a legrace. Proč se něco podobného neučí ve škole? Metoda + aplikace = výsledek. Díky

 8. Monika Špinlerová

  I přes to, že se anglicky učím již od základní školy, byl pro mě přístup Filipa Slunského naprosto revoluční. Filip je opravdový génius a dokáže říct, proč to tak či onak v jazyce je a navíc zábavným způsobem. Pokud se angličtinu nechcete drtit, ale pochopit, tak nešlápnete vedle. Ve škole nebo v jazykové škole toto opravdu nedostanete. Paměťové metody mi přinesly nový pohled na učení se slovíček a nejen jich. Obávám se, že některá slovíčka již nedostanu z hlavy. Nemám co vytknout, vřele doporučuji a děkuji.

 9. Miloš Drahovzal

  S kurzem Anglicky za 3 měsíce – online jsem velice spokojen. Filip vysvětluje jasně a srozumitelně a výuka probíhá v příjemném a uvolněném duchu. Velice mi vyhovuje i jejich výukový program Langino, při kterém mám pocit, že se spíš bavím, než že se učím. Velice mi vyhovuje i to, že se učím v klidu domova online a nemusím nikam dojíždět. A že to probíhá dvakrát týdně po hoďce a půl. je pro mě další příjemný bonus.

 10. Stanislav Hrubý

  “Obyčejná” angličtina neobyčejným způsobem! Co jinde trvá roky, měsíce … zvládá Filip Slunský za pár týdnů. Svěží forma – svěží lektor. Vždy to mělo šťávu, úroveň a ještě byla hromada zábavy! Gramatika ukázána s lehkostí a vždy se zajímavým vysvětlením. Filip měl vždy odpověď a vysvětlení na naše všetečné dotazy (včetně zdrojů a původu jeho odpovědí). Petr Nosek vše technicky jistil ze zálohy a staral se o podporu. Všem patří velké díky. Jsem rád, že jsem mohl být účasten a že jsem se mohl nakazit vaším nadšením pro ANGLIČTINU !!!

 11. Iva Tošovská

  Po ukončení kurzu musím prohlásit čestné skautské, že to byla zábavně-vzdělávací jízda. Učení hrou je přesně ten způsob, na kterém ujíždím. Všechno, co se mi zdálo vždycky strašně složité, doslova jsem se drtila pravidla a bála se jich. Najednou jsem na to mohla zapomenout. U Filipa je neuvěřitelně znát, že jsou cizí jazyky jeho koníčkem. Uměl nám všechno vysvětlit jednoduše, jasně a ještě s vtipem. A Petr, ten nás skvěle organizoval tak, abychom se nikdy necítili ztraceni. Ohlédnutí za těmi 3 měsíci pro mě podtrženo a sečteno znamená větší radost z angličtiny, novou slovní zásobu a chuť mluvit. Kdo by nechtěl za 3 měsíce udělat takový pokrok? Vnímala jsem ho u nás všech, kteří jsme byli spolu ve skupině. Strach opadal a angličtina se nám nenásilně začala dostávat pod kůži.

 12. Martin Rulf

  Kurz předčil má očekávání, rozhodl jsme se pro něj zejména po absolvování vstupního Workshopu, kde člověk přesně vidí jakým způsobem to bude probíhat. Co je skvělé, že se opravdu nenudíte, je vidět, že tato práce je pro celý tým jejich koníčkem a baví je to. Filip má mimo angličtinu i rozsáhlé znalosti jiných oborů a dalších jazyků a dokáže upozornit ve spoustu situacích na souvislosti, které dokáže aplikovat právě třeba i do studia angličtiny a ještě vše podat hrozně vtipnout a zábavnou formou. Např. vhled do historie jazyků mě mockrát dostal. Prakticky si nevybavuji jediný moment, kdy by někdo Filipa nějakou svou otázkou zaskočil, vždy dokázal pohotově odpovědět. Člověk si pak spoustu věcí zapamatuje už jenom z těch wow efektů, kterých je v průběhu kurzu nepočítaně. Stejně tak Filip ukazuje v průběhu metody učení, které si člověk může osvojit a vybrat si z nich, tu která mu vyhovuje nejvíc. Ty metody skutečně fungují, není to žádná magie, člověk se o tom přesvědčí už i na workshopu. Měl jsem trochu strach z toho, že se pojede od základů, ale ve skutečnosti je to super. Je to úplně jiný přístup než nabízejí jazykové školy, za mě mnohem lepší.

 13. Josef Lomský

  Vše má celý tým perfektně propracované a ve všem je logika a návaznost, takže naprosto přesně pro mě. A celý kurz předčil má očekávání. Pokud bych měl hodnotit jednotlivě, tak:
  Filip Slunský – svižné, ale srozumitelné vysvětlování veškeré gramatiky a vlastně všeho, co s angličtinou souvisí. Jakýkoliv dotaz byl zodpovězený hned a názorně, takže je vidět, že má Filip Angličtinu (a nejen tu) opravdu zmáklou. Navíc a co je pro mě obrovskou přidanou hodnotou, že vše Filip vykládá s nadhledem a vtipem. A Petr Nosek? S ním jsem se sice osobně nesetkal, ale byl vynikající co se týká veškeré podpory – když jsem cokoliv potřeboval dozjistit, doposlat atd. Takže opravdu velké celému týmu, protože svou profesi dělají královsky.

 14. Klára Müllerová

  Byla jsem velmi spokojená s tímto kurzem. Celé roky jsem se učila angličtinu a nedokázala jsem skoro nic. Tento kurz mi dal to, že jsem začala chápat angličtinu. Vždy jsem se hlavně učila slovíčka, ale byly mi k ničemu, když jsem nedokázala pořádně poskládat věty. Teď jsem ji pochopila, tak mám skvělý základ. Kurz vřele doporučuji a Filip Slunský je skvělý.

 15. Milan Masaryk

  S kurzom som bol spokojny. Oplatilo sa dochádzať z Bratislavy do Brna. Posledne dve lekcie boli online, co bolo pre mna vyhodnejsie. Filip je velmi dobry ucitel.

 16. Věra Fáčková

  Kurz “Anglicky za 3 měsíce” je jedinečný. Všem vřele doporučuji. Jsem věčný začátečník, který s angličtinou bojuje 3 roky. V tomto kurzu Vám opravdu bude vysvětleno jak na angličtinu. Pochopila jsem zde spoustu věcí, kterým jsem z běžných kurzů a z knih nerozuměla. Postupně mi to začalo dávat smysl. Kurz je veden skvělým lektorem. Moc Filipovi děkuji. Je skvělé, že i po kurzu můžete dál prohlubovat své znalosti v jejich programu Langino. Ještě jednou díky!

 17. Nicole Belblová

  Tento kurz “Anglicky za 3 měsíce” se mi velice líbil. Přehledné učení, které dávalo smysl. Na každou otázku ohledně gramatiky jsem dostala od Filipa logické vysvětlení a ne jako v obvyklých kurzech “prostě to tak je”. Vše dávalo smysl a gramatika včetně časů do sebe hezky zapadla. A taky jsem se naučila, jak si lépe zapamatovat slovíčka. Výborným nástrojem je i Langino do kterého nám zůstane přístup i po skončení kurzu a vše je možné si stále opakovat a vytvořit si i svojí slovní zásobu. Atmosféra kurzu byla velice příjemná. Všechny lekce vždy utekly jako mávnutím kouzelného proutku. Tento kurz doporučuji všem, kdo by chtěl zaznamenat v anglickém jazyce výrazný pokrok.

 18. Zdeněk Kubeš

  Musím přiznat, že tak zajímavý a přínosný jazykový kurz jsem ještě neabsolvoval. Domnívám se, že každý z účastníků kurzu zaznamenal již během kurzu značný pokrok. Lektor Filip Slunský je skvělý. Kombinace výuky, využívání paměťových technik a procvičování v Langinu vytváří jedinečný a velmi účinný výukový systém. Kurz rozhodně všem doporučuji.

 19. Blanka Hadašová

  Jsem právě ten věčný začátečník, a to hlavně proto, že jsem dosud nenašla ten správný způsob výuky pro mne. Tento kurz mě ale hned zaujal a postupně i splnil má očekávání. Vzhledem k mé rodinné situaci jsem sice učení nemohla věnovat tolik času, jak jsem předpokládala, ale objevila jsem zde pravděpodobně způsob učení, který na mne bude fungovat a tudíž u něho i vydržím nadále. Filipovy obrázky a “vzorečky” pro angličtinu a také paměťové “hrátky” jsou právě to, co na mne platí. Načerpala jsem zde tolik informací a tipů pro pokračování ve studiu, že jsem opravdu velmi spokojená. Děkuji a jen tak dál.

 20. Jana Šedinová

  Po celou dobu kurzu nestíháte ani nabrat dech natož vydechnout jak báječné to je! Konečně jsem pochopila gramatiku a nikde jsem nezažila tak skvělou formu výuky. Lektor Filip Slunský dávy do výuky opravdu vše.Nikdy neodcházíte s prázdnou, ale jste plní energie z toho, co jste se zase dozvěděli. Hodiny jsou plodné a velice zábavné! Kurz mohu jedině doporučit!

 21. Jan Váňa

  Kurz splnil všechna má očekávání. Uchopení angličtiny pomocí matematiky, logiky a myšlení od Filipa a použití paměťových metod na učení slovíček mi dávalo od začátku smysl. Super nástroj Langino, kdykoliv a kdekoliv si můžu procvičovat slovíčka a fráze. Ještě musím z Langina vyzvednout Analýzu textu, které výborně pomáhá se slovní zásobou. V průběhu celého kurzu jsem se cítil velmi dobře, žádný stres a propocené triko. Kurzem to samozřejmě nekončí, je potřeba makat dál, ale dá se učit velmi pohodlně z domu. Můžu všem vřele doporučit.

 22. Lubora Bednaříková

  Díky tomuto kurzu se mi konečně poprvé v životě podařilo přeskákat celou mluvnici. A i když jsem bohužel učení nemohla věnovat tolik, kolik by to potřebovalo, zůstaly mi všechny aplikace Langina a já teď můžu dohánět, co jsem propásla. A díky poznámkám a materiálům z hodin si vzpomínám na Filipovy vtipné komentáře a návody, jak si pamatovat všechno možné i nemožné.

 23. Eva Kvardová

  Kdo je začátečník, nemůže od tohoto kurzu očekávat, že bude za 3 měsíce plynně hovořit anglicky. Já jsem začátečník a mám tedy před sebou ještě dlouhou cestu, protože mi chybí slovní zásoba. Nicméně Filipova metoda mě neuvěřitelně rychle posunula vpřed. Učit jazyk pomocí logiky, matematiky, historie a hlavně humoru, tak to jsem zažila poprvé. A poprvé v životě jsem se těšila do další a další hodiny angličtiny, protože jsem byla zvědavá, co dalšího se dozvím a naučím (i když na lekcích jsem asi občas vypadala dost vyděšeně :-)). Nechápu, proč se podobné metody nevyužívají i ve školách. Potom by se nemohlo stát, že po 4 letech angličtiny se nedomluvíme ani na základní úrovni. Filip vysvětluje stavbu jazyka a jeho gramatiku tak, že mi dodal obrovskou chuť chtít vědět víc a víc. Ať jsem se zeptala na cokoliv (a že jsem se ptala hodně :-)), vždycky jsem dostala odpověď a nezřídka i bonus v podobě další jazykové zajímavosti. Doufám, že mi to nadšení vydrží i teď, když náš kurz skončil a já jsem z toho smutná.

 24. Jaroslav Trmač

  Několik let jsem se učil angličtinu sám a nenašel jsem v tom žádnou logiku. Až s Filipem, který je skvělý člověk, musím uznat že jazyk logiku má a Filip ji skvěle umí naučit aby utkvěla v hlavě natrvalo. Paměťové metody během kurzu jsou také úžasnou metodou pro zlepšení, nicméně si je upravuji dle svého abych si pamatoval a naučil se víc.Musím uznat že Filipovy znalosti jsou obrovské a vidím že i na jazyk se dá hrát, jako na hudební nástroj 😉 Kurz mě naučil jak se mám učit jazyk což jsem v podstatě jako věčný začátečník potřeboval.Se slovíčky to je horší nicméně vnímání jazyka po kurzu je o mnoho lepší než před ním.Ne že bych po kurzu rozuměl všemu (učím se slovíčka zvolna, aby déle vydržely v hlavě) zachytím o moc víc slov ve větě.Kurz je perfektní a všem kdo má logické myšlení mohu jen doporučit. Děkuji Vám všem, takto předávané vědomosti jsem nečekal, jedním slovem užasné.

 25. Dada Klementová

  Angličtina před Filipem: Neproniknutelná houština, ve které jsem po několika začátcích nenacházela logiku včetně výslovnosti různých slov, gramatika srozumitelná jen v začátcích, postupně jsem ztrácela chuť se ji učit. Dokonce jsem vůči chudince angličtině chytila až jakousi averz. Angličtina s Filipem: V houštině se začaly objevovat pěšinky, na moje otázky najednou existovaly odpovědi a všechno do sebe začalo zapadat. Navíc mě lekce fakt bavily, dokonce jsem se těšila i na domácí přípravu pomocí geniálně vymyšleného Langina. Má svoje mouchy, ale funguje na mě skvěle! Angličtina po Filipovi: Vidím, že se postupně v původní houštině objevuje i cesta a teď bude záležet hlavně na mně, kam se po ní dostanu. Bude mě zajímat její pokračování, protože jsem získala základy, se kterými si už budu vědět rady, pokud je nezapomenu – a to nemám v plánu! Takže DÍKY za vše!!! Byla to smršť – zábavná, pohotová, osvěžující a naplňující. Rozhodně předčila moje očekávání, nelituji investice finanční ani časové, stálo to za to 🙂

 26. Josef Straka

  Už na základní škole jsme měli povinnou četbu Jana Ámose Komenského, ale nikdy nám neřekli, co je to ta jeho škola hrou. Na vyučování s Filipem jsem to konečně viděl na vlastní oči. Ani na milisekundu jsem si tam nepřidal nepatřičně a trapně, ani na chvilku se mi nesvíral žaludek, když jsem byl vyvolán. Jestli chcete zažít tříměsíční školu hrou, přihlaste se na kurz a budete její součástí. Děkuji za tuto možnost a fantastickou zkušenost.
  Vždycky mě ve škole štvalo, jak samozřejmě učitel na konci hodiny řekl: „Jo a do příště se naučte těchto třicet slovíček.“ Jako kdyby nevěděl, že nevím JAK se je učit, aby v hlavě zůstávaly. Pět minut je umím a za hodinu je drtivá většina pryč. To ale Filip moc dobře ví, že to není samozřejmé, a pomáhá při hodinách se systémem, jak slovíčka uchopovat a v hlavě je udržet s takovou lehkostí, že tomu ze začátku nebudete věřit. Díky Filipovi jsem pochopil, že hrát se dá i se slovy a že mě díky tomu učení slovíček může opravdu bavit.

  Mnozí tu píší, že do kurzu šli jako do posledního pokusu věčných začátečníků. Já jsem z opačného konce, neuměl jsem dát dohromady jedinou anglickou větu, fakt. Když na první hodině Filip povídal, že nás nebude anglicky učit, ale že nás to prostě naučí, v šesti pravidlech, říkal jsem si: „No pomalu na Pepu, pomalu. Takovej učitel se ještě nenarodil.“ Po první hodině jsem ale začal skládat své první větičky a po druhé se do angličtiny beznadějně zamiloval. Bylo mi jedno, kolik hodin denně s ní trávím, nepočítal jsem to. Na konci kurzu si říkám, že jeden geniální učitel se přece jen narodil.

 27. Milada Augustová

  Filip vytváří tak příjemnou pohodovou atmosféru, že v jeho pojetí je opravdu škola hrou. Filip předává své letité zkušenosti tak srozumitelně, že se dají lehce pochopit a vše do sebe logicky zapadá. Obrovskou výhodou je i možnost vracet se k probrané látce pomocí programu Langino vlastně kdykoliv. Moc děkuji.

 28. Lenka Trandová

  Angličtina pro mě byla vždycky tak trochu boj. S Filipem je ale zábava se učit a hodiny mě vždy moc bavily, stejně tak mě i jeho přístup donutil se učit i v průběhu týdne, což udělalo velký wow efekt a šlo to všechno najednou snadněji. Paměťové metody, jak se naučit nová slovíčka jsou super, jen to chce přinutit hlavu, že nemusí tak moc myslet. Organizace kurzu naprosto na jedničku, nic není problém. Pokud chcete udělat velký pokrok v angličtině tak směle do tohoto kurzu. Čím víc do toho dáte, tím víc budete nadšenější.

 29. Marek Ošťádal

  Jsem absolventem kurzu angličtiny za 3 měsíce s Filipem Slunským. Když jsem do kurzu šel, přiznám se, že se mi zdál docela drahý, ale vzhledem k mé vytíženosti mne zaujala možnost proniknout do jazyka v tak krátké době. Musím konstatovat, že Filipovy výukové postupy jsou nevídané a celý kurz pro mne byl velkým zážitkem. Čekal jsem ledaco, ale že se tak nasměju při učení jazyka, to jsem nečekal. Filip je živel a kurz doporučuju už třeba jenom pro zlepšení nálady při depresích. Také nám ukázal cesty, jak přesvědčit mozek, aby si znovu začal pamatovat. Některé postupy se pak dají uplatnit i při dalším fungování na tomto světě. Celkově tedy kurz hodnotím velmi dobře, jediný problém byl se mnou a s mým časem. Všemu, co chceme v životě dělat musíme nějaký čas obětovat. Bez toho to prostě nejde. Jinými slovy když se nebudeme na hodiny připravovat a to tak, že každý den strávíme s Langynem alespoň hodinku, nikdo na světě nás nedokáže naučit anglicky a už vůbec ne za tři měsíce. Toto byl přesně můj problém. Ne že by se takto nedal kurz absolvovat, nicméně ten výsledný efekt není dle představ. Jako špatný student tedy mohu říct všem svým případným budoucím nástupcům, že z kurzu jsem si odnesl informace o gramatice, které dalo by se říct mám na podobné úrovni, jako moje dcery, které se celý život učí anglicky. Pochopení těchto souvislostí zvládá Filip vysvětlit velmi dobře. Co se týká slovní zásoby, jsem na tom mizerně i po kurzu, nicméně jak jsem již uvedl, toto je již pouze v mé moci a odhodlání, udělat si čas a začít drtit slovíčka. Musím uznat že s tím, co nás Filip naučili se dá takto pak dál pokračovat. Kurz tedy doporučuju a výslednou známku dávám 2, a to proto, že mne nenaučil anglicky za tři měsíce, jak bylo deklarováno, nicméně byla to moje chyba. Děkuji všem a přeji ať se daří.

 30. Mgr. Petr Bilský

  Poprvé v životě jsem se zúčastnil skupinové formy vzdělávání v cizím jazyce a byl jsem velmi mile překvapen mnoha skutečnostmi. Od příjemné atmosféry o kterou se staral nejen lektor Filip ale i všichni zúčastnění až po “starost” o nás všechny ze strany Petra Noska. Na lektorovi byla evidentní jeho vysoká odbornost, schopnost přesahu do jiných jazyků či vysvětlení historie daného slova. Příjemným oživením byly vsuvky a ukázky technik jak pracovat s pamětí. Zcela novým pro mne bylo zpracování jednotlivých lekcí, gramatiky, frází v podmínkách PC. Vše bylo přehledné a pojato hravou zábavnou formou.

Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Anglicky za 3 měsíce
Košík
 • Košík je prázdný.