Vyberte stránku

Konverzační kurz

KONVERZAČNÍ KURZ

Rádi byste pokračovali ve výborných výsledcích i po kurzu Anglicky za 3 měsíce? Připojte se ke konverzačnímu kurzu a udržte si efekt rychlého učení se angličtiny. Konverzační kurz přináší tyto výhody:

 • zúročíte dosavadní výsledky - abyste se cítili více jistější, prohloubíme vaše dosavadní znalosti v angličtině a budeme je spolu pravidelně procvičovat.
 • zlepšíte svou úroveň mluvení - v tomto kurzu se intenzivní konverzací dokonale rozmluvíte. Váš tón v hlase bude sebejistější.
 • rozšíříte svoji slovní zásobu - nejčastější slovíčka už znáte, ale ještě vám něco chybí? Rozšíříme vaši slovní zásobu o nová slovíčka, která potřebujete znát.
 • naučíte se tvořit nové fráze a ustálená spojení - na konverzačním kurzu od lektora pochytíte další vychytávky, které můžete během konverzací v angličtině potřebovat.
Zrušit výběr

Pro koho je konverzační kurz vhodný?

Pro absolventy kurzu Anglicky za 3 měsíce.

Pro ty, kteří chtějí pokračovat v rychlém tempu angličtiny a zlepšit se v konverzaci.

Abyste prohloubili své znalosti a zúročili dosavadní výsledky, přihlaste se na tento konverzační kurz. Budete překvapeni, jak rychle se v kurzu rozmluvíte.

Osnova konverzačního kurzu

1. týden

Naučíme se obratně používat základní anglické časy v běžné konverzaci (Present Simple, Past Simple, Present Perfect).

2. týden

Budete procvičovat prezentační dovedností s využitím technik minulého prostého a minulého průběhového času. Vyzkoušíte si prezentace v délce cca 3 minut a následně budete reagovat na otázky. Ukážeme si, jak se nenechat zastavit tím, když potřebujete použít slovo, které neznáte.

3. týden

Ukážeme si další techniky používání přítomných časů a trpných rodů při konverzaci. Vyzkoušíte si prezentace v délce cca 5 minut a následně se pokusíte reagovat na otázky.

4. týden

Probereme rétorické techniky s důrazem na anglickou fonetiku a ukážeme si čím se zvuk angličtiny liší od češtiny. Vyzkoušíte si prezentace v délce cca 6 minut a následně budete reagovat na otázky.

 

5. týden

Budeme používat více budoucí časy v průběhu mluvení. Vyzkoušíte si prezentaci v délce cca 8 minut a následně se pokusíte reagovat na otázky.

6. týden

Uvedeme vás do tréninku porozumění mluvenému slovu, vyzkoušíte si rozbor praktických ukázek.

 

7. týden

Ukážeme si, jak využít to, co znáte z anglické gramatiky při poslechu. Budeme detailně rozebírat praktické ukázky anglických konverzací.

 

8. týden

Zaměříme se na porozumění různých přízvuků v angličtině a pokročilejší tréninky poslechu. Ukážeme si a procvičíme rozmanité přízvuky v angličtině.

 

9. týden

Převyprávíte mluvené slova a budete prezentovat bez přípravy.

10. týden

Vyzkoušíme si techniky argumentace v angličtině. Společně s použitím pravidel pro parafrázování toho, co řekl někdo jiný a procvičíme si to v několika cvičeních.

11. týden

Budeme využívat ustálené vazby v anglickém jazyce a ukážeme si jejich využití, když budete chtít argumentovat. Plus modelové diskuse na předem připravená témata.

12. týden

Procvičíte si veškerou probranou látku formou prezentací v délce cca 3 minut a následně budete s dalšími účastníky diskutovat bez předchozí přípravy. Shrneme si nejpodstatnější věci z celého kurzu.

Co se díky konverzačnímu kurzu naučíte?

Představte si, že hlavní kurz Anglicky za 3 měsíce je v něčem podobný autoškole. Naučili jste se bezpečně řídit, ale na závodění se ještě necítíte. Konverzační kurz vám pomůže z běžného řízení přesedlat na rychlou a sebevědomou jízdu. Po jeho skončení budete umět

 • lépe přemýšlet v anglickém jazyce. Naučíte se rychleji odpovídat na nečekané otázky a bohatě rozvíjet jakoukoliv konverzaci. Lidé vám budou skvěle rozumět!
 • zvládnete výborně překládat anglické věty pouze z odposlechu. Díky tomu si osvojíte filmy bez titulků, poslech hudby i rychlé reagování během rozhovorů.
 • rozmluvíte se tak dobře, že povídání v angličtině pro vás bude jednoduché a komfortní. Zdokonalíme vaši schopnost prezentace pro práci i osobní život.

Co s konverzačním kurzem získáte?

 • 3 měsíce pravidelných konverzačních hodin s lektorem
 • velký prostor pro konverzaci ve skupině max 4 lidí
 • prodloužení přístupu do unikátní aplikace Langino o půl roku
 • 30 poslechových cvičení navíc domů
 • rozšíření slovní zásoby každý měsíc
 • podpora lektora – vždy na emailu nebo chatu
 • certifikát o dosaženém vzdělání
Je kurz vhodný

Tři kroky k sebevědomé konverzaci

Zvládnete poslech

Aby vás opustil strach, že slyšíte divné zvuky místo anglických slov! Naučíme vás jak rychle rozpoznat, která anglická slova se za originální výslovností skrývají. Díky přenastavení zvukových filtrů na angličtinu.

Zlepšíte práci se strukturou

Mnoho anglických slov má stejnou výslovnost, ale různě se překládají. Například? Je to: „where, were, ware nebo wear”. Abyste z poslechu věděli o čem se mluví, naučíme vás perfektně strukturu vět.

Porozumíte kontextu

Jak byste přeložili slovíčko love? Jako podstatné jméno láska, nebo jako sloveso milovat? Pro správný překlad je potřeba porozumět kontextu anglických vět. Naučíme vás to díky pravidelnému procvičování.

Recenze

Buďte první, kdo ohodnotí “Konverzační kurz”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Anglicky za 3 měsíce