O nás

Zkracujeme čas potřebný pro výuku angličtiny.
Šetříme váš čas a přinášíme výsledky,
které vás ohromí.

Za 3 měsíce vás naučíme

98 %

anglické gramatiky

Jsme jazyková firma Langino,

přicházíme s metodou výuky
Anglicky za 3 měsíce

V Langinu zprostředkováváme rychlé učení jazyků všem lidem napříč obory. Otvíráme tím lepší cestu k informacím, k všestrannému vzdělání a chápání souvislostí. Jen lidé, kteří jsou všestranně vzdělaní, mohou dobře fungovat v moderní době a orientovat se v širších souvislostech této doby.

Proto si přejeme, aby znalost anglického jazyka byla dostupná všem lidem, bez ohledu na to, jestli si člověk „myslí, že má na jazyky talent nebo ne.” Naučit se anglicky nemusí být běh na dlouhou trať, stejně jako kterákoliv jiná dovednost, se dá angličtina naučit rychle a napořád. Naše kurzy vám otevírají dveře do světa angličtiny za 3 měsíce. Projít ale už musíte sami.

O výuce

S námi zažijete v každé nové lekcí příjemné aha momenty. Ukážeme vám totiž jednoduchá pravidla, díky kterým vyměníte roky biflování za pár měsíců výuky s okamžitými výsledky. Vše co se v hodině naučíte, budete s každou novou lekcí schopni použít v praxi. Pomáháme lidem s různými úrovněmi, od věčných začátečníků až po pokročilé.

Zlepšujeme vaši angličtinu už od roku 2016

Tuto unikátní metodu výuky jsme spustili v roce 2016. Každý rok naše kurzy úspěšně zakončí stovky spokojených studentů. Jejich zkušenosti si můžete přečíst v referencích u každého z našich kurzů a vzdělávacích programů. V dnešní době vidíme, že znalost angličtiny je nepostradatelná. A v dalších letech se bude její potřeba ještě víc zvyšovat.

Naučíte se anglicky jednou provždy

Jsme si jistí, že pokud projdete našimi kurzy, bude to váš poslední začátek s učením se angličtiny. Po dokončení hlavního kurzu se vaše znalosti a používání anglického jazyka stanou přirozenou součástí vašeho života. Pojďte s námi tuto pozitivní změnu zažít.

O Filipu Slunském:

Tvůrce metody Anglicky za 3 měsíce

Původním vzděláním právník a ekonom, jazykový specialista, polyglot, lektor angličtiny, francouzštiny a občas i něčeho jiného. S výukou cizích jazyků má téměř 20 let zkušeností, napsal několik skript, učil tlumočníky, překladatele i samotné lektory. Je inovátorem v oblasti zefektivňování jazykového vzdělávání.

Zajímavosti o Filipovi:

1

I když na cizí jazyky původně nemá talent, první státnice z angličtiny udělal už ve svých 15 letech, naučil se na ně sám, bez kurzu a cestování.

2

První komerční kurz angličtiny učil, když mu do maturity zbýval více než 1 rok, lektory začal vzdělávat o necelé dva roky později.

3

Než začal psát na VŠ svojí první bakalářskou práci, stihl už napsat svoje první skripta pro výuku francouzštiny a angličtiny.

4

Jeho velkou vášní je matematika, statistika, logika a algoritmy. I proto se před několika lety začal zajímat o propojení informačních technologií a jazyků. Protože ale na trhu nenašel nic, co by splňovalo jeho požadavky a představy, vyvinul svoji vlastní aplikaci pro výuku jazyků – Langino.

5

Vlastní metodiku výuky jazyků začal tvořit proto, že nechtěl jako lektor svým studentům dávat stejné učebnicové odpovědi, které nepomáhaly jemu samotnému, když byl ještě student.

6

Dodnes tvrdí, že lektor jazyka by měl kromě jazyka ovládat i jiný obor, díky tomu je pak zajímavější a pro své studenty přínosnější.

Novinky z

Anglicky za 3 měsíce

Anglicky za 3 měsíce